REIKI – leczący dotyk – Agata Domańska

REIKI – leczący dotyk – Agata Domańska

Słowo reiki pochodzi z języka japońskiego: „Rei” znaczy Uniwersalne Dawanie Życia, „Ki” to życiodajna Energia. Zatem reiki to Uniwersalna Energia Dająca Życie. Czyli Miłość. Miłość można okazywać słowem lub spojrzeniem, ale nic nie zastąpi dawania miłości przez dotyk. Więcej czułości jest w muśnięciu wargami niż w trzytomowym dziele poetyckim.

Dotyk nie tylko koi spragnioną pieszczot skórę, ale też może leczyć. Dzięki miłości i płynącej z niej energii możesz pomóc organizmowi walczyć z chorobami i napięciem.

Wszelkie choroby są skutkiem braku energii. Reiki wyrównuje naturalną równowagę: uzupełnia energię tam, gdzie jest jej za mało, ujmuje, gdzie jest jej za dużo. Bywa, ze jakieś silne, długo tłumione emocje powodują napięcia i zachwianie równowagi energetycznej w pewnych miejscach ciała. A niezrównoważenie energetycznie rejony zawsze są słabsze i podatniejsze na choroby. Jeżeli wyrównany energię, organizm w naturalny sposób wróci do zdrowia.

Reiki można łączyć i z homeopatią, i z masażem, ze wszystkimi działa doskonale!

Energia reiki jest w Tobie uśpiona, czeka na moment, kiedy pobudzisz ją do działania. A raz rozbudzona nie zasypia nigdy, nawet jeśli o niej nie myślisz i nie dotykasz niczego. Po pewnym czasie może stać się tak wrażliwa na energie, że wyczujesz aurę i nastrój człowieka, z którym obcujesz. Aby reiki mogła jednak zadziałać, musisz przejść inicjację. Inicjacja służy pobudzeniu centrów energetycznych ciała, zwanych czakrami. W niektórych czakrach energia jest zmagazynowana i zamknięta, bez możliwości wydostania się zewnątrz i krążenia po organizmie. Dzięki inicjacji wszystkie centra zostają otwarte i zestrojone, by twój dotyk nabrał naprawdę magicznych właściwości. Dostrojenie wibracji poszczególnych czakr sprawia , ze w pełni uczestniczą one w procesie przesyłania i przepływu energii w twym ciele.

 

Translate »