Moje kwalifikacje

Moje kwalifikacje

Moje doświadczenie z uzdrawianiem energetycznym rozpoczęłam w 1998 roku.
W Stowarzyszeniu Centrum Energii Uniwersalnej w Warszawie ukończyłam kurs 3-go stopnia Energii Uniwersalnej.  Po kilku latach praktyki i pomocy ludziom zainteresowałam się Reiki, która stała się dla mnie pomocnym narzędziem wzmocnienia i uzdrowienia.
W 2003 roku ukończyłam kurs 3-go stopnia Mistrza Reiki i od tamtej pory codziennie je praktykuje przynosząc wielu osobom pomoc w ich dolegliwościach. Reiki w połączeniu z medytacją i chi kung pomaga mi w harmonijnym rozwoju, życiu tu i teraz, a tym samym ożywia ciało, umysł i ducha.
W 2011 roku poszerzyłam swoją wiedzę z zakresu uzdrawiania o techniki bioenergoterapii i radiestezji terapeutycznej, które pozwoliły mi dogłębniej poznać dar uzdrawiania. W tym samym roku ukończyłam również dwu-tygodniowy kurs medytacji uważności Mindfulness.
Obecnie łączę dwie metody uzdrawiania energią, które mają bardzo pozytywny wpływ na poprawę stanu zdrowia i samopoczucia człowieka.

W 2013 roku ukończyłam 1-szy i 2-gi stopień uzdrawiania metodą Theta Healing, która pomaga w pracy nad zmianą swoich przekonań oraz uzdrawia dawne relacje i przywraca harmonię ciała i ducha.  Metoda ta zainspirowała mnie również do ukończenia w tym samym roku 2-tygodniowego kursu „Anatomii intuicyjnej”.
Z zawodu jestem pedagogiem. Od wielu lat praktykuję jogę, Chi Kung, medytuje oraz rozwijam się duchowo. Żyję zgodnie z zasadami Ajurwedy. Od ponad 25-tu lat jestem wegetarianką i propaguje zdrowe odżywianie bez zabijania zwierząt. Wierzę, że sukces i szczęście nie są dziełem przypadku, ale mogą być świadomym wyborem każdego z nas.

W 2017 roku ukończyłam z sukcesem akredytowany kurs masaży orientalnych i ajurwedyjskich: masaż Abhyanga (olejami), Shirodhara (masaż czoła i „trzeciego oka”), Ratnaabhyanga (kamieniami), Udvartana (peeling ziołowy z masażem olejowym) oraz Shiroabhyanga (masaż głowy).

Jestem autorką cyklu artykułów na temat terapii energetycznych oraz uzdrawiania do magazynów „Moja harmonia życia” oraz „Yoga i Ajurweda”.

Translate »