KRONIKI AKASZY

KRONIKI AKASZY

Kroniki Akaszy przechowują przeszłe, teraźniejsze i przyszłe wydarzenia oraz możliwości naszego życia. Są zapisem prawdy o nas samych. Mogą stanowić swego rodzaju duchowy przewodnik po codziennej prawdzie życia. Owiane są jednak tajemnicą, która chroni wymiar Wszechświata, a służy w wymiarze indywidualnym.

Kroniki Akaszy, czyli niewidzialny składnik

Słowo „akasza”, a właściwie ākāśa w jodze jest reprezentacją piątego żywiołu, elementu duchowego, eterycznego, przestrzennego, czystej, niebiańskiej energii duchowej.

W Kronikach jest niewidzialnym składnikiem, który je współtworzy.

Oznacza obecność życia wolnego od naszych myśli i uczuć.

Jest siłą dającą napęd życiu.

Charakteryzuje się witalnością, ekspresyjnością, ekspansywnością oraz otwartością.

Rządzi się trzema zasadami, Absolutami, które stale współpracują ze sobą, aby duch Kronik (ich Anioł Stróż) mógł czuwać, współczuć, szanować i rozumieć nasze postępowania.

Owe zasady dotyczą takich kwestii jak: brak osądu, brak obaw i niestawianie oporu.

Akasza jest bardzo wyrozumiała i akceptująca.

Otwarta na ludzki wymiar tworzy dla wielu osób swego rodzaju sanktuarium, w którym mogą poznać prawdę o sobie samych.

Księgi mistyków i nie tylko

Kroniki Akaszy to zbiór ksiąg, z których każda zawierają opis całego życia jednostki.

Znane były od tysiącleci w wielu kulturach i religiach, m.in. tybetańskiej, egipskiej, perskiej i żydowskiej.

Wiedza ta była praktykowana i wykorzystywana do duchowych wędrówek.

Początkowo dostęp do nich mieli wielcy mistycy, pracujący na podstawie jasnowidztwa, ezoterycy, mnisi, uczeni.

Z czasem nastąpiły jednak wielkie zmiany w zakresie ich wykorzystywania i dostępności do nich, co szczególnie rozpropagował w połowie XX wieku tzw. śpiący prorok, czyli Edgar Cayce.

W stanie nieświadomości otrzymywał olbrzymie ilości informacji, które służyły głównie rozpropagowaniu uzdrawiającej mocy i siły Kronik Akaszy.

Współcześnie pogląd, że nie każdy może odczytać zapisy w Kronice Akaszy, a do ich odczytania potrzebna jest specjalna nauka i wiedza, która wykorzystuje percepcję pozazmysłową i zdolność jasnowidzenia odszedł w zapomnienie.

Dziś z podłączania się do Kronik Akaszy może skorzystać każdy, a w tym celu są organizowane nawet specjalne kursy, ułatwiające wejście do nich w dowolnym momencie i czasie oraz prawidłowe poruszanie się po tej niematerialnej przestrzeni.

Kroniki Akaszy, czyli uniwersalna biblioteka

W Kronice Akaszy zapisywane jest wszystko, co się działo, dzieje lub będzie dziać, łącznie z naszymi myślami, ideami i emocjami.

Teksty te omawiają naszą przeszłość, teraźniejszość oraz przyszłość na wszystkich płaszczyznach, wymiarach i poziomach (także inkarnacji i poprzednich wcieleń).

To zbiór naszych dobrych i złych uczynków, naszych świadomych czynów i nieświadomych elementów życia (klątw, złorzeczeń, przekleństw), których scenariusz pisze nasze życie.

Współpraca z Kronikami Akaszy pozwala dokonać wglądu w siebie, wniknąć w najdrobniejsze szczegóły życia, pozwala oceniać i analizować nasze czyny, problemy, dokonać wartościowania i wprowadzać zmiany.

Życiowe modyfikacje

Modlitwa dostępu do Księgi Akaszy kierowana jest do nauczycieli duchowych, świętych i mistrzów, którzy mają wysoki poziom wibracji, byli na Ziemi lub nigdy nie mieli i nie będą mieć z nią kontaktu oraz do naszych przodków i bliskich, którzy już odeszli z tego świata.

Dzięki Kronice Akaszy możemy się z nimi połączyć.

Modlitwa pomaga nam dojść do ósmej czakry.

Jej celem jest podnoszenie naszej energii i obniżanie wibracji ego.

Komunikując się i czerpiąc wiedzę z Kronik Akaszy, dowiadujemy się, gdzie coś, co nam nie służy, zdarzyło się w przeszłości, czego możemy się z tego nauczyć i jak możemy to zmienić, aby nasza przyszłość wyglądała inaczej.

Jako ludzkie istoty jesteśmy w stanie zmieniać zapisy w Kronikach Akaszy, a raczej można powiedzieć, że „usuwać” ich negatywne elementy.

Każde nasze działanie i proces zmian na bieżąco jest zapisywany w tekstach Księgi, dzięki czemu jej zawartość ciągle ewoluuje.

Niektóre negatywne zapisy można zmienić poprzez stosowanie specjalnych metod parapsychologicznych i ezoterycznych.

Jedną z form modyfikowania owych zapisów są różnego rodzaju inwokacje i dekrety, które pozwalają uwolnić się od negatywnych zapisów w kronice.
Dekret, czyli z góry ustalony tekst o odpowiedniej treści należy odczytywać w konkretnej intencji, w niemalże rytualnych warunkach specjalnej ceremonii.

Jest jednym ze sposobów uniknięcia negatywnych konsekwencji związanych z zapisami w tejże Księdze, ponieważ samoistnie przeznaczenia nie da się oszukać, można przed nim tylko na chwilę uciec.

Potężna moc uzdrawiania

Łączenie się z Kronikami to cudowne narzędzie uzdrawiania, głównie na płaszczyźnie energetycznej, co pozwala nam oczyścić i naprawić nie tylko duszę, ale i ciało.

Poznając i odkrywając przeszłość, możemy doznać radykalnych przemian.

Najpotężniejszą drogą przełamywania wszelkich barier, chorób i życiowych niepowodzeń jest poznawanie prawdy przeszłości i poprzednich wcieleń.

Gabrielle Orr autorka książki „Kroniki Akaszy” podaje przykłady takich potężnych mocy wynikających z poznania przeszłości.

kroniki-akaszy.jpg
Translate »